برگزاری دادگاه های صوری (موت کورت) سرمایه گذاری خارجی – لندن ۲۰۱۵

2

کمیسیون بین­ الملل کانون وکلای دادگستری درنظر دارد تیمی متشکل از سه نفر (دو نفر ارائه دهنده؛ یک نفر پژوهشگر و یک مربی(اختیاری)) به مسابقات موت کورت سرمایه گذاری خارجی لندن ۲۰۱۵ اعزام نماید. از کلیه دانشجویان؛ کارآموزان و وکلای علاقه­مند و آشنا به مباحث سرمایه­گذاری خارجی و داوری بین­المللی و مسلط به زبان انگلیسی دعوت می شود تا دهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ جهت ثبت نام در دور ملی مسابقات که در روز پنجشنبه؛ هفدهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ توسط کانون وکلای دادگستری برگزار می­گردد؛اسامی اعضای تیم خود را همراه با رزومه به هردوآدرس الکترونیکیsaeid.abasi1207@yahoo.comو info@icbar.irارسال نمایند.لازم به ذکر است که مسابقات دور ملی به زبان انگلیسی برگزار می­گردد. تیم اول دور ملی شرایط شرکت در مسابقات بین المللی لندن ۲۰۱۵ را دارا می باشد .

* ثبت­نام و شرکت در دور ملی مسابقه موت کورت هزینه ای برای شرکت کنندگان در برنخواهد داشت.

* هیأت داوران مسابقه از اعضای محترم کمیسیون بین الملل کانون وکلا خواهند بود.

* هر تیم باید یک بار به عنوان نماینده سرمایه­گذار و یک بار به عنوان نماینده دولت به مدت ۳۰دقیقه در مقابل تیمی دیگر(به قید قرعه) به نقش آفرینی در دیوان داوری مجازی (موت کورت) بپردازد . ضمناً ارائه لایحه کتبی تا روز دهم اردیبهشت سال جاری نیز امتیاز ویژه دارد و برای شرکت در این مسابقه الزامی است.تقسیم بندی طرح مسایل میان ارائه دهندگان؛ پاسخگویی به سوالات داوران؛ تسلط به مطالب، پاسخ به استدلالات طرف مقابل، چگونگی اجرا، هماهنگی تیمی، مدیریت زمان و نیز آشنایی به زبان انگلیسی از جمله محورهای کسب امتیاز در این مسابقات است. به بهترین ارائه دهنده و پژوهشگر نیز جوایزی جداگانه تعلق می گیرد. به اعضای تیم های شرکت کننده گواهی شرکت در مسابقات صادر می­گردد.

* تاریخ جلسه معارفه و توضیحات کامل راجع به برگزاری مسابقات متعاقباً پس از انقضای مهلت ثبت نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی کانون وکلای دادگستری مرکز اعلام می­گردد. ضمناً جهت پاسخگویی به هرگونه سوالات و ابهامات می توانید از طریق آدرس الکترونیکی saeid.abasi1207@yahoo.com اقدام نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به پرونده فرضی؛زمان­بندی؛ طرز تهیه لایحه کتبی و چگونگی برگزاری مسابقات بین­ المللی به سایت http://fdimoot.org/ مراجعه نمایید.

درباره نویسنده

پاسخ بدهید

رفتن به بالا