کارگاه آموزشی حل و فصل اختلافات حمل و نقل

news19

بسمه تعالی
با توجه به استقبال گسترده جامعه حقوقی از دوره جامع آموزش داوری که در سال ۱۳۹۲ به وسیله مرکز داوری اتاق ایران برگزار گردید، بخش آموزش و تحقیقات مرکز در نظر دارد در سال جاری دوره های آموزش داوری را با موضوعات تخصصی تر و سطح کیفی بالاتر برگزار نماید.

در همین راستا تغییراتی در برنامه آموزشی مرکز ار لحاظ شکل و محتوی اعمال شده است.

از جمله این تغییرات یرگزاری کارگاه های آموزشی با افراد کمتر و به صورت رو در رو می باشد. از دیگر تغییرات می توان به تخصصی و موضوعی شدن دوره ها و کارگاه های آموزشی اشاره کرد.

اولین دوره از این دوره ها کارگاه آموزش حل وفصل اختلافات حمل ونقل می باشد . مدرس این دوره آقای سهیل مهرآمیز استاد دانشگاه، داور مرکز داوری می باشند که سالها در زمینه حمل و نقل و حل وفصل اختلافات فعالیت نموده و دارای تجربه علمی و عملی ارزشمند در این زمینه می باشند.

مهلت ثبت نام این دوره تا ۱۵اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ می باشد و زمان برگزاری دوره ۲۲ اردیبهشت ماه تعیین شده است.

یاد آور می گردد، به دلیل نحوه برگزاری کارگاه که به صورت گروهی و رو در رو می باشد ظرفیت این دوره محدود بوده و ممکن است پیش از انقضای مهلت ثبت نام ظرفیت تکمیل گردد. لذا مقتضی است علاقمندان پیش از ثبت نام به سایت مرکز مراجعه نموده و پس از مطالعه اطلاعیه ها و اطمینان از ظرفیت اقدام به ثبت نام نمایند. ثبت نام صرفا از طریق بخش ثبت نام سایت مرکز صورت می پذیرد.

هزینه دوره :۴،۰۰۰،۰۰۰ریال

شماره حساب: ۵۱۴۷۰۴۸۵۷۷

بانک ملت

به نام مرکز داوری اتاق ایران

درباره نویسنده

پاسخ بدهید

رفتن به بالا