اطلاعیه

e17e4997-d5b3-44df-a682-6980430c2473

همکاران محترم و معزز سراسر کشور

اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران  به منظور  روشن شدن نظر وکلای سراسرکشور در خصوص آنچه در تنظیم قانون جامع وکالت باید مد نظر و مرعی باشد ،  از وکلای عضو کانون های بیست و سه گانه اقتراح و نظر سنجی می کند.

فرمهای نظر سنجی توسط کانون های متبوع به نحو مقتضی به همکاران عرضه خواهد شد . خواهشمند است پس از ملاحظه موارد پیشنهادی با امضاء آن در این اقتراح و نظر سنجی شرکت فرمایند.

امضاءآت جمع آوری شده در اسکودا محفوظ خواهد ماند، لیکن نام و نام خانوادگی و شماره پروانه افردای که در نظر سنجی شرکت فرموده اند ، در مجموعه ای به تفکیک کانون ها چاپ خواهد شد . همچنین قرار است در این مجموعه نظریات زعمای جامعه وکالت و حقوق دانان در خصوص استقلال کانونهای وکلا منعکس شود، ضمن آنکه بخشی از این مجموعه به بیان نظریات برخی از مسئولین محترم و دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جمله ریاست محترم جمهور ، ریاست محترم مجلس شورای اسلامی و سایر شخصیت های علمی و کشوری که به نحوی بر استقلال کانونهای وکلا تاکید داشته اند، اختصاص خواهد یافت و در نهایت این مجموعه که مبتنی بر خرد جمعی و نظر جامعه وکلای دادگستری و نشانگر همصدایی وکلا است ، برای مسئولین و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ارسال خواهد شد.

روابط عمومی اتحادیه سراسری کانونهای وکلای دادگستری ایران ( اسکودا)

 

 

درباره نویسنده

پاسخ بدهید

رفتن به بالا